Auto kiletamine Tallinnas

Küsi auto kiletamise hinnapakkumist juba täna!

Küsi Hinnapakkumist!

Auto kiletamine usalda eksperdile

Oleme kiletamistöödega tegelenud juba üle 10-aasta ning selle aja jooksul realiseerinud sadu projekte, lisaks autodele oleme kiletanud ka, majade klaase, erinevaid autodetaile, kontoriseinu, uksi ning erinevaid reklaamtahvleid. Võttes meid oma partneriks kiletamistöödeks võite rahuliku südamega magada, kuna teate, et teie auto või kontor on heades kätes.

Auto kiletamine vs värvimine

Auto kiletamine on enamustel juhtudel odavam kui auto värvimine. Auto värvimine lisaks kallidusele kulub ka kiiremini, kui kvaliteetne autokile, lisaks tänu meie põhjamaisele kliimale, sobib auto kiletamine siia paremini. Lisaks, eelneb auto värvimisele ka hulk erinevaidauto keretöid.

Auto kiletamise hind

Auto kiletamise hind sõltub eelkõige auto, ehk kiletatava pindala suurusest. Lisaks pindalale, loeb ka erinevate keredetailide ligipääsetavus, kuna paljud detailid tuleb kiletamise ajaks eemaldada. Küsige kindlasti individuaalset hinnapakkumist, et saada teada täpne hind.


Millist tüüpi autosid saab kiletada?

  • Bussid
  • Rekkad
  • Veoautod
  • Sõiduautod

Auto detailide kiletamine

Lisaks terve auto kiletamisele, pakume ka võimalust kiletada näiteks tagatuled, stange või mõne muu keredetaili eraldi. Kui teil on soov, kiletada mõni auto keredetail eraldi, võtke meiega kindlasti ühendust ning küsige hinnapakkumist.

auto kiletamine, auto kiletamine Tallinnas