Klaaside Toonimine

Klaaside toonimiseks valige usaldusväärne ning pika kogemusega teenusepakkuja!

Küsi Hinnapakkumist!

Klaaside toonimine Tallinnas ja Harjumaal

Klaaside toonimine erinevatele sõidukitele nagu sõiduautod, bussid, veokid, rasketehnika, aga ka hoonetele. Klaase toonides paigaldame nii erinevaid päiksekaitsekilesid, turvakilesid, tumendavaid kilesid ning erinevaid dekoratiivse mõttega kilesid.

Miks klaaside toonimine ennast ära tasub?

Klaaside toonimise suurim pluss on selle kaitsevõime. Toonitud auto- või maja akende klaasid kaitsevad nii päikese, kui ka purunenud klaasikildude eest. Kuigi, päike ja soojad ilmad võivad paljudele meeldida, võib päike teha kahju nii teie tervisele, kui ka auto salongile.

Meil on lai valik erinevaid toonkilesid, mis blokeerivad peaaegu kogu UV kiirguse, samal ajal vähendades ka soojusenergia jõudmist autosse, hoides temperatuuri madalal.

Lisaks päikesekaitsele pakuvad toonkiled klaasidele kaitset ka avariide puhul. Kui mõni auto klaasidest peaks õnnetuse tõttu purunema, on toonkile põhjuseks miks klaasikillud laiali ei lenda.

Kui veel mõnd põhjust otsite, on neid kindlasti vähemalt kaks veel. Esiteks, annab toonklaas juurde ka auto välimusele. Kindlasti on paljudele oluline, et auto oleks näiteks esinduslik. Teise asjana, pakub ka privaatsust nii reisijatele kui ka teie pagasile, või väärisasjadele tagaistmel.


Mis tüüpi masinatele sobib klaaside toonimine?

  • Sõiduautodele
  • Mikrobussidele
  • Mahtuniversaalide
  • Veokitele
  • Bussidele
  • Rasketehnikale

Lisaks eelpool mainitutele, sobib klaaside toonimine ka majade- ja/või korteri akendele. Seda nii tavaliste elumajade puhul, kui ka korterite- või büroohoonete klaasidele.

Lugege lähemalt teenusest maja akende kiletamine ning küsige soovi korral hinnapakkumist või lisainformatsiooni, kui meiega ühendust võtate.