Majade akende kleepimine ja kiletamine

Klaaside toonimiseks valige usaldusväärne ning pika kogemusega teenusepakkuja!

Küsi Hinnapakkumist!

Maja akende ja kontorihoonete kiletamine

Kiletamine OÜ on tegutsenud juba aastast 2008 ning alustasime oma teekonda just tavaliste aknaklaaside kiletamisega. Tänaseks on meie tootevalikus lai valik erinevaid kaitse,- päiksekaitse,- matt,- dekoratiiv,- ning nii läbipaistvaid kui läbipaistmatuid kilesid tuntud tootjatelt.

Tänu meie pikaajalisele kogemusele, oleme suutelised kiletama peaaegu ükskõikmillise objekti. Meie kümne tegevusaasta jooksul oleme teostanud ka väga keerukaid erilahendusi ning usume, et saame iga kiletamisväljakutsega hakkama, olgu tegu pilvelõhkujate või väikeelamutega.

Akende kiletamisel võib keskmiselt arvestada, et suudame kiletada kuni 10 akent tunnis, samas sõltub tööle kuluv aeg loomulikult ka kiletatavate akende suurusest, kõrgusest ja ligipääsetavusest, samuti ka kile tüübist ning kvaliteedist.

Millistele akendele sobib turva,- või kaitsekile paigaldus?

  • Eramaja / elamu
  • Kontorihoone
  • Korteri
  • Töökoha

Kui palju maksab akende kiletamine?

Kuna iga objekt on erinev, tasub küsida meilt hinnapakkumist läbi kontaktivormi, või helistage meie telefonile. Lihtsamate objektide, nagu eramajade akende või väiksemate kontoripindade kiletamisel saame teile öelda hinna kiiremini. Kui tegu peaks olema keerukamate või suuremahulisemate objektidega, käib meie töötaja kohapeal ning seejärel teeme teile täpse hinnapakkumise.

Hinnavahemik majade akende kiletamisel jääb 30€- 200€ m2 kohta, olenevalt kasutatud kilest ning objekti keerukusest.

Milleks kiletada maja aknaid?

Päikest on kummardatud aegade algusest ning päiksevalgus annab energiat, ka külmal talvepäeval, kuid päikese tugev kiirgus võib kaasa tuua ka probleeme siseruumides. Sellist tüüpi probleeme saab lahendada näiteks päikesekaitsekile paigaldamisega akendele.

Siseruumides tänu päikesele tekkiv suur kuumus, peegeldused ning liigne valgus nii mugavustunnet, töökeskkonna kvaliteeti ja turvalisust, aga ka näiteks peavalu liigsest valgusest. Lisaks eelpoolmainitule võib päiksevalgus ära pleekida mööbli, kahjustada põrandaid ning vähendada erinevate plastikust valmistatud toodete eluiga.

Lisaks juba öeldule, on kontorihoonete, või üldiselt kinnisvara puhul kõige nõrgem koht just näokõrgusel asuvad aknad, mida ohustab lisaks muule ka näiteks vandalism. Sellised hoonete välisklaasid on tihti kallid ning nende vahetamine tülikas.

Ülalpool väljatoodud probleemide lahendamisel tulebki appi maja akende kiletamine või katmine kaitsekilega. Erinevate uuringute tulemustel on arvutatud, et aknakile kasutamine tasub ennast juba 4-aasta jooksul ära. Vaadates kinnisvara investeeringuperioode ning tasuvust, on see aeg väga lühike.

Aknakiled kontorisse või töökohale

Küsige meilt hinnapakkumist kasutades selleks kontaktivormi, huvi korral vaadake ka meie teisi teenuseid, milleks on : auto kiletamine ning klaaside toonimine