Autokleebiste Valmistamine ja Paigaldus

Klaaside toonimiseks valige usaldusväärne ning pika kogemusega teenusepakkuja!

Küsi Hinnapakkumist!

Autokleebiste disain, trükk ja paigaldus

Kiletamine OÜ üks põhitegevustest on autokleebiste valmistamine ning disain, aga ka tavapäraste reklaamkleebiste paigaldus autodele, bussidele, veokitele, seintele või reklaamtahvlitele. Meie käest saate tellida täisteenuse kõiges, mis puudutab reklaamplakateid või reklaamkleebiseid.

Meie tootevalikus on lai valik erinevaid turva- ja kaitsekilesid, aga ka tavalist kleepkilet, näiteks mõeldud autole ajutise reklaamlahendusena.

Autokleebistega aitame teid päris algusest saadik. Võtame teie sisendi või visiooni ning seejärel disainime sellest teile sobiva reklaamkleebise. Pärast reklaamkleebise trükki, paigaldame kohapeal reklaami teie poolt soovitud autole, bussile või veokile.

Miks tasub valida reklaamiks just autokleebised?

Autokleebiste kasutamine tasub peaaegu alati ära, kuigi seda on tulemustes raske mõõta. Kleebiste kasutamine autol on väga efektiivne saamaks tähelepanu, kuna autol olevaid reklaame näevad paljud inimesed ning seega on üks parimaid "brand awareness" ehk kaubamärgi teadlikkust tõstvaid meetodeid. Seda samal ajal odavalt.

Lisaks tähelepanule, lisavad tihtipeale autokleebised ka usaldust. Näiteks PPA autod on samuti kleebistega, mõelge kui tuleks alati valge auto, või see kleepsudega sinine, millega me harjunud oleme. Autokleebised, juhul kui teil on ettevõtte teenindav sõiduk lisab alati kindlust ja usaldust kliendile, et tegemist on tõesti selle ettevõtte töötajaga.

Mida saab autodele kleebistega kleepida?

Kleebised on autol tavaliselt müügile orienteeritud, siis tegelikult saab autole kleepida ka firma kontaktandmeid, kampaaniainfot, erinevaid muid ettevõttega seotud sloganeid või elemente.

Kui suuri kleebiseid valmistatakse?

See ongi autokleebiste võlu, et huvi/soovi korral saate katta kogu auto kleebisega. Samuti saate vajadusel näiteks üksiku peegli kleepida lasta, või spoileri, ka ukse. Ehk, autokleebise suuruse ja disaini saame luua vastavalt teie vajadustele.

Vaadake auto üleni kleepimisest meie teenuse kokkuvõttest auto kiletamine

Mis sõiduvahenditele sobib kleebiseid paigaldada?

Reklaamkleebiseid saab paigaldada kõiki tüüpi sõidukitele, nagu autodele, bussidele, rekkadele, mikrobussidele, aga ka tõukeratastele, jalgratastele või muudele sarnastele sõidukitele.

Küsige meilt kleebiste valmistamise hinnapakkumist ja koos leiame teile sobiva lahenduse, disaini ning seda konkurentsivõimelise hinnaga.